Od 1.4. 2012

jsme spustili nové stránky našeho pracoviště. Vítejte na nových webových stránkách mammografického pracoviště Polikliniky Břeclav. Připravili jsme pro Vás přehledné informace o našem pracovišti a o detailech vyšetření, která provádíme. Najdete zde také důležité kontakty, informace o našich pracovnících nebo fotografie prostředí, ve kterém provádíme vyšetření našich klientek. Pro Váš maximální komfort jsme připravili on-line objednávací systém, pomocí kterého si u nás můžete jednoduše a rychle rezervovat termín Vaší návštěvy. Pomocí systému Vám nabídneme nejen nejbližší volné termíny, ale také Vás formou e-mailové zprávy upozorníme na případné změny Vaší rezervace.

Úvod

Vítejte na webových stránkách Mammocentra Polikliniky Břeclav s.r.o. - akreditovaného centra pro diagnostiku onemocnění prsní žlázy začleněného v síti národního programu pro provádění mamografického screennigu.

Naleznete zde potřebné údaje o našem pracovišti včetně detailních informací o jednotlivých poskytovaných vyšetřeních a také jsou k dispozici fakta týkající se onemocnění prsní žlázy a doporučení v preventivních postupech.

Mamografický screening znamená pravidelné preventivní vyšetřování žen bez jakýchkoli příznaků onemocnění s cílem zachytit rozvíjející se zhoubný nádor prsu v co nejčasnějším stadiu. Pracoviště, která jsou zařazena do screeningového programu, garantují jak kvalitní přístrojové vybavení, tak hlavně zkušený personál s jediným cílem: odhalit zhoubný nádor prsu včas a zachránit život ženy!