Od 1.4. 2012

jsme spustili nové stránky našeho pracoviště. Vítejte na nových webových stránkách mammografického pracoviště Polikliniky Břeclav. Připravili jsme pro Vás přehledné informace o našem pracovišti a o detailech vyšetření, která provádíme. Najdete zde také důležité kontakty, informace o našich pracovnících nebo fotografie prostředí, ve kterém provádíme vyšetření našich klientek. Pro Váš maximální komfort jsme připravili on-line objednávací systém, pomocí kterého si u nás můžete jednoduše a rychle rezervovat termín Vaší návštěvy. Pomocí systému Vám nabídneme nejen nejbližší volné termíny, ale také Vás formou e-mailové zprávy upozorníme na případné změny Vaší rezervace.

O nás

Mammocentrum Poliklinika Břeclav s.r.o. je součástí radiodiagnostického (rentgenového) oddělení břeclavské polikliniky. Pracoviště zaměřené na vyšetřovaní prsní žlázy zahájilo svoji činnost v říjnu 2002, tedy od prvopočátku spuštění celostátního programu pro mamografický screening s akreditací Ministerstva zdravotnictví ČR.
Od srpna 2008 pracoviště přešlo na kompletní digitalizovaný provoz, který významně zkvalitňuje diagnostiku /snímky prsů/ a výrazně snižuje radiační zátěž pro vyšetřované ženy. Pracoviště mamocentra disponuje jedním mammografickým přístrojem Diamond fy.GE rok výroby 2010, dvěma ultrazvukovými přístroji kanadské firmy Ultrasonix Sonix OP r.v. 2006.

Ordinační hodiny jsou ve dnech Po-St od 7.30 do 14.45 hodin, Čt 7:30 do 16:30, Pá 7:30 do 13:45.

Provozovatelem tohoto nestátního zdravotnického zařízení je Poliklinika Břeclav s.r.o.

Zaměstnanci:

Lékaři